• Экскурсия в Запорожье — О.Хортица

  ЗАПОРІЖЖЯ — О. ХОРТИЦЯ  –  ЦВІТ МАГНОЛІЙ ТА САКУРИ У  ДИТЯЧОМУ БОТАНІЧНОМУ САДУ

  foto-cvetov_10

   

   

  ПРОГРАМА ТУРУ

  3:00 – 4:00 — Збір групи по зупинках міста. Виїзд з Полтави

  9:30-11:30 — Екскурсія по Національному заповіднику о. Хортиця. Найпопулярніший пішохідний маршрут знайомить з історичними та природними пам’ятками північно-східній частині о. Хортиця, озвучує перекази і легенди, на які багата хортицька земля. Вільний час

  12:00 – 14:00 Оглядова екскурсія по Запоріжжю, в ході якої Ви познайомитеся з історією та сьогоденням Запорізького краю. Ми побуваємо в різних цікавих куточках міста. По ходу захоплюючої екскурсії, ми з вами зробимо зупинки в місцях з найкращими видами і ракурсами для фото та відео зйомки: Дніпрогес, дніпровські пороги, найдовший проспект в Європі, унікальна архітектура «Конструктивізму», цегляні споруди меннонітських колоній і старого Олександрівська, монументальні пам’ятники та скульптури різних епох, види на Дніпро і мости міста.

  15:00-16:30 – Запрошуємо Вас прогулятися з екскурсій по алеях Запорізького дитячого Ботанічного Саду, заглянути в «Кактусарій», почути багато цікавих фактів та історій про рослини, які тут вирощуються, відвідати «Зимовий Сад», насолодитися пахощами Магнолії і просто відпочити від міської суєти. Запорізький дитячий Ботанічний Сад — єдиний в своєму роді на території України і всього СНД. На території 14,6 га росте понад 4000 рослин. В комплекс Ботанічного саду входить: навчальний корпус, дендропарк, оранжерея «Зимовий Сад, оранжерея «Кактусарій», комплекс теплиць «Лимонарій», «Папороті», «Хризантеми», «Розарій», «Кали», квітники і альпінарії. На початку травня в Ботанічному Саду цвітуть МАГНОЛІЇ ТА САКУРА!

  17-00 — Збір групи. Повернення в Полтаву.

  22-00 – 23-00 Приїзд у Полтаву.

  Вартість туру

  450,00 – для дорослих; 420,00 – для дітей

  У вартість входить: проїзд, страховка, екскурсійне обслуговування, вхідні квитки  

   

  oksana_dmytrenko_poltava@ukr.net