• Цвітіння сакури в Закарпатті «Сакура-Фест» 2021

                                    ЦВІТІННЯ САКУРИ В УЖГОРОДІ.
  НЕЙМОВІРНА КРАСА, ЯКУ ПОТРІБНО БАЧИТИ НА ВЛАСНІ ОЧІ!!
                                    ФЕСТИВАЛЬ РОЖЕВОГО ВИНА.
  Виїзд 16.04.21 в 18.00 з м. Полтава. Повернення 19.04.21 в 7.00.
  Вартість туру — 2300грн.
  zakarpatie_sakura
  1 день.
  Приїзд до м.Ужгород .Пропонуємо почати день із запашної та ароматної кави
  завітавши у етно корчму — музей «Деца у нотаря.» Фішкою ресторану є такий собі специфічний гумор, який присутній в оформленні, жарти на кожному кроці. Далі відвідаємо Величний Ужгородський замок, який гордо височить над містом. 
  Фортеця, яка буквально виросла на Замковій горі, належить до найцінніших військово — архітектурних пам’яток краю.
  Для туристів, які мали змогу відвідати раніше замок, пропонуємо завітати поряд у музей народної архітектури та побуту.
  А на початку екскурсії ми почнемо рахувати міні бронзові скульптурки, які мають  свою власну історію. Прямуємо на фото сесію до алеї сакури. Мальовниче місто запрошує 
  на весняний фестиваль декоративних японських вишень «Сакура-Фест»,також відбудеться фестиваль рожевого вина під час якого відвідувачі матимуть змогу продегустувати кращі сорти рожевого вина від провідних закарпатських виноробень.
  Для любителей солоденького завітайте до кондитерської Штефаньо, вибір просто вражає. Далі вирушаємо, щоб оздоровитися до термальних вод Золота Гора. 
  Золота Гора має п’ять термальних басейнів:
  Один великий відкритий термальний басейн (t° +29°), маленький відкритий термальний басейн (t +39°), відкритий дитячий басейн, великий критий термальний басейн ( t° + 26°) та джакузі (t° + 34°) . На території є роздягалка, душеві, лоббі – бар та піцерія. На території комплексу є бювет з мінеральною водичкою. Для охочих порибалити є озеро з рибою, аквапарк, міні зоопарк. Насолоджуємося краєвидами Закарпаття. Переїзд на поселення.Номери зі зручностями Вечеря. Відпочинок. 
  2день.
  Сніданок.Продовжємо наш тур з Палацу Графа Шенборна,який споруджений за астрономічним принципом : 365 вікон, 52 кімнати, 12 входів, а також 4 вежі. Всередині палацу є камінний зал з цікавою люстрою. А от  легенду про живу водицю ви почуєте від досвідченого екскурсовода.Замок прикрашений багатим декором, багато висаджено рідкісних порід дерев. Ви також полюбуєтеся сакурою та магнолією. Далі їдемо на дегустацію смачного закарпатського сиру в с. Біласовиця.Продовжуємо подорож до міста Львів. Разом з екскурсоводом пройдемо  вуличками міста, архітектурою якого ви будете вражені. У вільний час ви зможете відвідати пивоварню Старгород, Реберню, Майстерню шоколаду, Мармеладний рай, купити ароматної кави. 
  У вартість входить: проїзд, проживання (1ніч), вечеря, сніданок.
  Запис за тел. 0951954425
  zg_termal-pools_img_00130713539_1748939081810926_1847974264430560515_n
  IxvO6E9M_A-pIAD3wnllGDw9KvSKSEXt