• Майские праздники в Закарпатье

  У гармонії з природою Закарпаття.
  Вас чекають незабутні враження від Карпатських гір.Подорожуючи цим маршрутом, Ви зможете помилуватися неперевершеними краєвидами, недоторканою природою, високими горами, екзотичними стравами, архаїчними традиціями…Тут душа гармонізується із природою, а тіло вивільнюється від стресів і наповнюється життєвою енергією, якої вистачає надовго. Подихаєте свіжим повітрям та посмакуваєте різними видами закарпатських мінеральних вод. Відвідаєте «Долину нарцисів «, побуваєте в Косоні, покупаєтесь в термальних істочниках, та багато ін.
               Виїзд 30.04.15 в 17-00

  1 День.  Приїзд. Розселення в с. Воловець,

  17237z_efbcb539

  z_e2cc9e44in14

   готель в закарпатському  стилі  , номера з дерева. 2 зали ресторани, сауна, басейн.       

     Сніданок.

  Відвідаємо Шипіт — один з найзнаменитіших і мальовничих водоспадів Карпат.

  4f3131bbdcd4e

  Виїзд на екскурсію до озера Синевір – найбільшого з гірських озер Карпат.

  383830982

  Його краса в людській уяві викликає найрізноманітніші образи. Тому місцеві жителі дали озеру не одну назву: «Морське око», «Перлина Карпат». Якщо поглянути на нього з висоти пташиного польоту, то відкривається дивний вид – насичена синя водна гладінь в зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро має форму серця, а оточено воно віковими буками і ялицями. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалека вода здається яскраво-блакитною. Повітря тут як ніде, свіже і легке, наповнене ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. Прогулянка-екскурсія навкруги Синевирського озера, загадування бажання, фотографування серед чарівних гір і озера. Екскурсія до найбільшого у Європі реабілітаційного центру для ведмедів.

  7ef89995d4383468958

   

  Обід в колибі(за дод.пл.).

  otel_arnika_photo14

  Повернення в готель. Вечеря. Вільний час. 

       
      2 День. Сніданок. Виїзд в Колочаву. Колочава – найбільше село на Закарпатті, розташоване по сусідству з озером Синевир, у мальовничій долині поміж полонинами Стримба, Дарвайка, Ружа та Красна. Колочава розкинулась у самому серці Верховини і є єдиним селом в Україні, де працює аж десять музеїв.Одним з найпопулярніших музеїв є музей-скансен «Старе село» — перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті. Відвідавши його, ви потрапите у село стародавньої Верховини, побачите кілька тисяч самобутніх колочавських експонатів, які ознайомлюють із 300-річною історією культури та побуту місцевих жителів. Історичні пам’ятки різних часів та різноманітних верств населення відтворюють спосіб життя верховинців як за соціальним статусом (бідняки, середняки), так і за видом діяльності (вівчарі, лісоруби, шевці). 

  stare-celo0_16a24e_7e135be0_XLbig_dsc-6245big_dsc-6085
           
     Єдиний в Україні музей «Колочавська вузькоколійка» відтворює історію карпатської вузькоколійки. Ешелон складається з раритетного паровоза та 10 вагонів. Кожний вагон відтворює процес транспортування за різної влади, яка панувала у цьому регіоні. В кожному музейному вагоні — унікальні експонати, які розповідають про історію вузькоколійок на Закарпатті, про роботу і побут залізничників та їхніх пасажирів. Кожен із гостей музею «Колочавська вузькоколійка» може відчути себе пасажиром історичної залізниці, провідником і навіть черговим по станції. Найпопулярнішою серед об’єктів військового туризму на Закарпатті є Лінія Арпада. У колочавському музеї «Лінія Арпада» Ви детально ознайомитеся з історією Другої світової війни на Закарпатті. Реставратори Лінії Арпада зібрали в музейному комплексі кілька тисяч унікальних військових експонатів того часу. Ви побуваєте у справжніх бункерах, побачите численні знаряддя Другої світової війни, прогуляєтесь по лісу. Прогулянка до мінерального джерела «Колочава», та перехід через мальовничий трохи екстремальний підвісний міст.

  339298_original

  Дегустація води. Фотографування біля оригінальної , загадування любовного бажання, яке обов’язково здійсниться Колочавське форелеве господарство – одне з найцікавіших місць відпочинку для туристів. Створене два роки тому, воно швидко заслужило чималу популярність як серед професійних рибалок, так і серед початківців. Тут Ви не лише ознайомитеся з процесом розведення екологічно чистої форелі, але й самі зможете її погодувати.

  big_20110620-2022big_20110620-2012

  Ви простежите шлях вирощування риби від малька до дорослої особини. Також у Вас буде можливість порибалити, а після спортивної і азартної рибалки обід із зловленої форелі стане найкращим завершенням відпочинку. Приготовлений на мангалі за секретними угорськими рецептами делікатесний продукт — свіжа форель задовольнить навіть найвибагливіші гастрономічні вподобання. Досвід показує: після такого обіду лишаються лише кісточки. Повернення в готель.

   

  3 день.

  Сніданок. Екскурсія «Долина нарцисів».

  Маршрут пройде вздовж найбільшої закарпатської ріки Тиси та її притоки Ріки. Ми побуваємо на сироварні, де готують сири з овечого молока , та продегустуємо різні його види. Дегустація справляє позитивне враження. Відвідаємо єдину в Україні оленячу ферму де можна побачити ціле стадо цих тварин . Наступна зупинка – центр лозоплетіння Іза, де на власні очі можна переконатись, як старовинні традиції плетіння з лози живуть до сьогодні у виготовленні різноманітних сувенірів, товарів повсякденного вжитку, меблів, тощо.

  ContentImageHandler002_Kremniova--IZA-1-800x450

  Відвідаємо й Долину нарцисів — єдине місце в Європі, де в дикій природі на рівнині росте і на початку травня цвіте нарцис вузьколистий. «Долина нарциciв» — унікальний ботанічний об`єкт, в якому охороняється найбільший в Середній Європі осередок нарцису вузьколистого (Narcissus angustifolius). Цей середньоєвропейський високогірний вид поширений в Альпах, на Балканських островах та в Карпатах на висотах 1100—2060 м.

  414643841

  Але те, що змушує затамувати подих, зовсім не пов`язано зі статистичними даними та рідкісністю цієї квітки, це щось інше… Ніби перед очима відкривається ціле небо зірок на зеленій трав`яній ковдрі! Легенда розповідає, що саме у дзеркальних водах річки Хустець грецький бог Нарцис побачив своє зображення, закохався і помер на березі від туги. Переїд в с. Бене на дегустацію вина до братів Параска.

  hqdefault

  Після дегустації виїзд в Косино , купання в термальних басейнах. 

  termal_5


   4 День.  Сніданок. Виселення із номерів.  Виїзд у м. Львів. 

  Для бажаючих пішохідна екскурсія «Старовинний Львів». Площа Ринок — своєрідний музей під відкритим небом, де все 45 будинків є пам’ятками архітектури, огляд Домініканського собору, костелу єзуїтів св. Петра і Павла (17ст.), Комплексу Вірменського кварталу — частинки сходу, Латинського собору, каплиць Боїмів та Кампіанів, Бернардинського монастиря, пам’ятника князю Данилу Галицькому — засновнику Львова, проспекту Свободи — центрального проспекту міста. перлини Львова — Оперного театру, який по праву вважається одним їх найкрасивіших в Європі.

  Lvovskiy-Opernyiy-teatr-nochyuDSC_6262r2filtered-copy-c-8_zps80672a30

   У вільний час Ви зможете відвідати Львівські кав’ярні, насолодитися ароматом справжньої львівської кави та смачним шоколадом.

  fa509dlvovNew6

  Виїзд на Полтаву.

  Вартість тура: 1750 грн. 
  У вартість входить: проїзд, проживання, харчування по програмі, єкскурсійна програма, страховка, супровід керівника групи.

  У вартість не входить: вхідні квитки, обіди,купання в термальному басейні, дегустація вина.

  oksana_dmytrenko_poltava@mail.ru